čtvrtek, prosince 29, 2005

Rozloučení s rokem 2005 a se Scaryho blogem.

Tak rok mého blogování vypadal asi takto:

Celkem jste můj blog otevřeli 6 tisíckrát. Napsal jsem celkem 130 článků, z toho 35 jsem nezveřejnil. Denně zde bylo něco přes padesát návštěvníků. Jsem spokojen. Děkuji vám všem za vaši přízeň.

Pro jistotu jsem zablokoval přidávání nových příspěvků pod články, abyste si ušetřili srdceryvné výkřiky a taky proto, že jsem se bál, že žádné srdceryvné výkřiky nebudou. :-)
Nyní vám přeji vše nejlepší do nového roku 2006 a píšu také velice upřímné nashledanou.Nashledanou třeba na jiném webu. Od nového roku se vracím zpět do redaktorského týmu redboss.cz, tak třeba tam. Ještě bych mohl zveřejnit své jméno, abyste mé články našli :-). Jmenuji se Michal Pelikán.

Z veškerého obsahu zde na webu strhávám nálepku © 2005 by Michal Pelikán. Články, vtipy, postřehy a vše ostatní si odtěď můžete legálně kopírovat, editovat a pastovat na své stránky, milí blogeři.lidé.cz :-).

Blog prozatím na webu nechám zveřejněn. Nevím na jak dlouho, ale nechám.PS: Ještě bych rád poděkoval několika dalším lidem za jejich podporu. Nevidím lepší způsob poděkování než zpětnými odkazy na jejich webové projekty.

  • SniperEd.NET - Nebuď již životem zklamaný ;-)
  • Bordel na kolečkách - Velice rád jsem pročítal tvůj blog.
  • Odpaďák plnej srandy - Výborná konkurence pro TOP5 - Jokes of the Week, smekám pane.
  • InTheMix.cz - Výborný DJský pár! Honzo, díky za skvělou hudbu při kalbách!
  • OKbar.cz - Děkuju za moře zábavy, za všechny protekčně vyhrané soutěže o vstupenky na re:fresh live!, škoda že taky končíte :(
  • Mazlo.org - Děkuji za zviditelnění mého blogu díky tvé soutěži.
  • SŠAK - to kdyby sem zašel nějaký učitel z kyberny :-)
  • #kviz+ @EFnet - heimate díky za odreagovací chvíle na #kviz+
  • denny, worm, unique - I když se občas nepohodneme, vím, že vám můžu vždy věřit. Díky!
  • Rodině - díky za trpělivost :-P
Ahoj, váš "Skerýsek" ;-)

7 komentářů:

Mazlo řekl(a)...

Není zač ;)
jinak je škoda, že končíš :( Třebas já osobně nestíhám moc psát, když to to zvládáš jak vidím v pohodě :) Jenom se mi nelíbí blogspot.com :( Kdybys zkusil jiný blogovací systém, tak by to bylo lepší :)) Možná bys měl i větší návštěvnost :)) (dolela mi vadí, že tady nemáš něco jako kategorie ...)

SniperEd řekl(a)...

Ach jo...

SniperEd řekl(a)...

No tak se měj... Až si založíš nový blog (stejně jako říká MAzlo, založ ho jinde), tak určitě napiš ...

Sc@ry řekl(a)...

Já zapoměl bloknout ty komentáře :-). Pokud ještě někde začnu, určitě se vám ozvu.

Jinak bscary.blogspot.com si můžete smazat z vašich RSS čteček, uplně poslední dva nebo tři mé příspěvky už budou pouze reklamní texty na mé nové projekty.

Drumec řekl(a)...

Kurva pardubaku jeden mels tady vetsinou dobry vtipy...

walterjohn9302 řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
walterjohn9302 řekl(a)...

spam -> smazano


_Sc@ry

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)