úterý, listopadu 21, 2006

Funny Tuesdays... 1


Už je to dlooouhá doba, co jste na mém blogu naposledy mohli číst vtipy.

Nyní jsou zpět, s novým názvem (Funny Tuesdays), s novými vtipy a navíc... tramtadadá ...s vlastním logem! ;-)


Vtip 1
Dva pánové jdou proti sobě v parku po cestě a oba za sebou táhnou pravou nohu. Jeden se na druhého s porozuměním podívá, ukáže si na nohu a říká: "Kuvajt 1993." A druhý ukáže palcem za sebe a říká: "Psí hovno, deset metrů zpátky."

Vtip 2
Do rádia volá muž: "Dobrý den. Našel jsem na ulici peněženku. Bylo v ní 300 000 Kč v hotovosti, 5000 EUR, nějaké dolary, no dohromady asi 1,5 milionu korun, jo a zlatá kreditní karta. Taky tam byly doklady na jméno Pavel Novák, Spojovací 4, Žižkov... Zahrajte mu, prosím, nějakou hezkou písničku."

Vtip 3
Rozvedený muž na zábavě uvidí bývalku s novým milencem. Přijde k nim a pohrdavě se ptá: "Tak co, jak se jezdí na ojeté mašině?"
Milenec s úsměvem: "V pohodě. Až na prvních 5 cm je netknutá."

Vtip 4
Novomanželé pozvali na návštěvu do svého malého bytu dávného dobrého přítele. Když už toho dost vypili, rozhodli se, že ho nechají přespat v jejich manželské posteli mezi nimi. Ráno manželka vstala první a jako správná hospodyně šla udělat snídani. Muži zůstali sami a přítel říká manželovi: "Poslouchej, to jsem nevěděl, že ta tvoje manželka je taková vášnivá!"
"Proč?", ptá se manžel.
Přítel: "Ona mi ho celou noc držela!"
Manžel: "To jsem byl já! Jistota je jistota!"

Vtip 5
Jeden evropan vyrůstal jako malý chlapec v Indii, kam byli jeho rodiče pracovně vysláni. Jednou takhle šel ten evropan po cestě a uviděl malé slůně, jak špatně našlapuje a všimnul si, že má v tlapě trn. Bylo mu ho líto a tak slůněti trn vyndal. Léta plynula, evropan se s rodiči vrátil domů a dospěl. Jednou přijel do evropy velký indický cirkus. Evropan se šel do cirkusu podívat. Seděl v první řadě, kde najednou uviděl slona, který se podobal tomu malému slůněti, kterému kdysi v Indii pomohl. Slon si také všimnul, popošel k němu, objal ho chobotem a zdvihl ho do výšky.
A potom s evropanem jebnul o zem, takže to byl asi jiný slon ...

Vtip 6
Sestro, upravte polohu penisu.... mmmm.. a teď pacientovi.

Vtip 7
"Amputujte pravou ruku"
zzzzzz
"Pravou!"
zzzzzz
"Ruku!"

Vtip 8
Příjde zájemce o službu k námořnictvu na pohovor a důstojnik se ho ptá:
"Co plavání, umíte vůbec plavat, človeče?"
"Cože, vy už nemáte lodě?!"

Vtip 9
"Pane králi, splnil jsem své slovo, zde v pytli jsou tři dračí hlavy."
"Děkuji ti princi, i já plním slovo své. Zde v pytli je ruka a srdce princezny!"

Vtip 10
Když jsem byl mladší, nenáviděl jsem účastnit se svateb. Tetičky a známé babičky chodily ke mně, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: "Ty budeš další." Přestaly s tím, když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé


...prostě Funny Tuesdays. Zachovejte si úsměv na tváři a přijďte každé úterý na Scaryho blog (bscary.blogspot.com).

3 komentáře:

roza řekl(a)...

ten desatej je nejlepsi :DDD

writtter řekl(a)...

ten osmej je skvelej :-)

EuthanasiE řekl(a)...

Sedmička je perfektní :D

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)