úterý, listopadu 28, 2006

Funny Tuesdays... 2

Stop! Zastavte se na chvíli a zasmějte se s Funny Tuesdays!


Vtip 1
"Panebože, co se ti stalo?" ptá se hospodský, když se štamgast vbelhá do výčepu o berlích a navíc se zlomenou rukou.
"Ále, pohádal jsem se s Frantou."
"Vždyť to je takový mrňous! To musel mít něco pádného v ruce!"
"No, to měl. Lopatu."
"A tys neměl v ruce nic?"
"Ale jo, držel jsem v ní prso jeho starý. Nádherná věcička - ale ve rvačce není moc platná..."

Vtip 2
Jeden maník právě zemřel, stojí před nebeskou branou, čeká až bude vpuštěný, a zatím svatý Petr listuje Velkou knihou, aby zjistil, zda je maník vpuštěníhodný. Několikrát knihu projde, pak ale nakrčí obočí a promluví: "Podívejte nenašel jsem, že byste v životě udělal něco vyloženě špatného, ale bohužel jste podle záznamů nevykonal ani nic dobrého. Pokud se prokážete alespoň jedním dobrým skutkem, můžete vejít."
Maník chvíli přemýšlí a pak říká: "Jo, jednou, když jsem jel po dálnici, uviděl jsem ohromnou tlupu chuligánů jak se pokouší znásilnit jednu ubohou dívku. Zastavil jsem auto, abych se podíval co se děje a skutečně - bylo jich tam asi 50, co týrali tu vyděšenou dívku. Rozezlen jsem vystoupil z auta, sebral z kufru hasák a kráčel jsem k vůdci bandy. Byl to ohromný chlap v ocvokovaném koženém kabátě a s řetězem připnutým k nosu a k uchu. Jak jsem tak k němu přicházel, tak nás ostatní vagabundi obestoupili. Strhnul jsem tomu vůdci ten řetěz z tváře a praštil ho po hlavě hasákem. Složil se k zemi. Pak jsem se otočil a zařval na ostatní: Nechte tuto nevinnou dívku na pokoji! Jste jenom stádo tupých, vyšinutých hovad. Táhněte domů, než vám dám lekci z bolesti!"
Svatý Petr celý dojatý říká: "Opravdu? A kdy se to stalo?"
"No, asi tak před třemi minutami."

Vtip 3
Učitel ve škole se ptá dětí, jaké znají dráždidlo. Přihlásí se Mařenka a říká: "Kouř z cigaret."
- "Správně, Mařenko."
Pak se přihlásí Frantík a praví: "Pyl."
- "Správně, Frantíku."
Najednou se hlásí Pepíček a povídá: "Pipinka."
Rozzlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku.
Druhý den hledá pan učitel Pepíčka, který si sedl do poslední lavice.
- "Tak co ti na to řekl tatínek?"
Pepíček na to: "Tatínek pravil, že když pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice..."

Vtip 4
Na hodině matematiky říká paní učitelka příklad: "Na stromě sedí tři ptáčci, máte pušku, jednoho toho ptáčka zastřelíte, kolikpak jich zůstane?"
- "Tak třeba ty, Pepíčku!"
"Prosím, žádný!"
- "Jak to, Pepíčku? Proč žádný, Pepíčku, vysvětli mi to?"
"Noooo, jednoho zastřelím a ostatní uletěj!"
- "Pepíčku, tady jsme na hodině matematiky, měl bys říct, že jednoho zastřelíš a dva zůstanou, ale líbí se mi tvůj způsob myšlení."
"A paní učitelko, můžu vám dát teď příklad já?"
- "Jistě, Pepíčku."
"Jdou tři ženy, každá má v ruce zmrzlinu, jedna ji kouše, druhá ji líže a ta třetí ji jí s malou lžickou, která z nich je vdaná?"
Učitelka přemýšlí a pak zkusí:
- "Ta co ji líže?"
"Ne, ta co má prstýnek, ale líbí se mi váš způsob myšlení..."

Vtip 5
Bavěj se 3 chlapi na podnikový chlastačce jedný nadnárodní společnosti.
První říká: "Já makám na divizi v německu... to je pohoda... za vánoční prémie si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou."
Druhej na to: "Jo to je v klidu. Já makám na divizi ve švýcarsku a za vánoční prémie si postavím bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa."
A třetí: "No to já makám v český divizi. A za vánoční prémie si koupím svetr!"
"A co zbytek?"
"Zbytek mi doplatěj rodiče."


...prostě Funny Tuesdays. Zachovejte si úsměv na tváři a přijďte každé úterý na Scaryho blog (bscary.blogspot.com).

Nebo je libo RSS/Atom feed?

Žádné komentáře:

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)