pátek, dubna 07, 2006

TOP5 - Jokes of the Week 14


Jak jsem již slíbil - vtipy se vrací! Nebudu vás zdržovat - Hezky se bavte!

Joke 1
V kine:
- Můžu tě políbit?
- Mě? Vždyť teď sem tě vykouřila.
- Mě???!!!

Joke 2
Souloží chlap se svojí milenkou u ní doma. Najednou z pod polštáře vyleze šváb. Chlap se napřáhne, že ho zabije, ale šváb promluví lidským hlasem: "Nezabíjej mě, nezabíjej mě, jednou se Ti odvděčím." Chlap ho tedy nechá žít a pokračuje ve výkonu. A jak už to tak bývá, zarachotí klíče v zámku a manžel milenky se vrací ze služební cesty......panika vrcholí.....znovu se ale objeví šváb a povídá: "Přišel můj čas, teď se ti můžu odvděčit. Když si jednou zatáhneš za přirození, změníš se ve švába a můžeš se schovat pod postel. Když se budeš chtít proměnit zpátky v člověka, zataháš za svůj penis dvakrát." Chlap poslechne zatáhne jednou a skutečně se změní ve švába.
Zaleze pod postel a čeká, až manžel usne. Po chvíli si řekne, že je čas se proměnit zpátky a potichu se vytratit. Zatahá tedy za svůj penis dvakrát, ale nic se nestane, zkusí to tedy znovu a zase nic, ještě jednou - nic, po chvíli už zuřivě tahá za svůj penis........ Náhle se ozve hlas: "Pane kolego, nejenže jste usnul na poradě, ale ještě tady onanujete!"

Joke 3
Hrají dva teplí na schovávanou. Ten jeden říká: "Pokud mně najdeš, tak si to rozdáme" - "A co když tě nenajdu?" - "Neboj, budu za klavírem!"

Joke 4
Mladý muž po několika měsíční známosti je pozván svou dívkou, aby s ní a s jejími rodiči strávil víkend na chalupě. Vzhledem k tomu, že se obává případného sexu a nemá žádnou zkušenost, rozhodne se navštívit místní lékárnu a koupit nějaké prezervativy. Místní lékárník zjistí, že mladý muž nemá žádné zkušenosti v milovaní a rozhodne se mu pomoci. Věnuje mladíkovi poměrně dlouhou dobu, kdy mu vysvětluje základní praktiky a polohy při milování. Po hodině se zeptá mladíka, zda chce koupit baliček se třemi kondomy, se šesti a nebo dokonce rodinné balení. Mladík přivře zálibně oči a s díky za pomoc koupí rodinné balení. Následující den přijede na chalupu rodičů své přítelkyně. Večer je pozván na společnou večeři v rodinném kruhu. Když přijde mladík do jídelny, okamžitě si sedne, sklopí oči a začne se modlit. Rodina je překvapena jeho reakcí, ale přidá se. Po pěti minutách se však mladík stále modlí. Když uplyne 20 minut, dívka se k němu nakloní a povídá "netušila jsem, že jsi věřící" a on na to "netušil jsem, že tvůj otec je lékárník..."

Joke 5
Chlap kouří cigáro a vyfukuje obláčky dýmu. Jeho přítelkyně se naštve a říká mu:
- Nevidíš, že je na krabičce napsané varování, že to škodí zdraví!
A on na to:
- Lásko, ja jsem programátor. Nás nezajímaj žádný warningy, jenom errory...

April bonus joke:
Soudce se ptá staré babičky:
"Kolik vám je let?"
"Šestašedesát, pane předsedo" odpovídá babička.
"Řekněte nám, co se stalo," ptá se předseda.
"Seděla jsem takhle jednou v parku na lavičce a užívala krásného jarního dne. Najednou se objevil takový mladík a vetřel se ke mně na lavicku,"  vypráví rozechvělým hlasem babička. "Znala jste toho muže?" chce vědet soudce.
"Ne, neznala, ale byl přátelský."
"A co bylo dál," nabádá předseda.
"Položil mi ruku na koleno," zjihne stará pani, "a jemně mne ho pohladil..."
"Nechala jste ho?" "Jistě, pane soudce," usměje se babička, "pripomnělo mi to má mladá léta... Zavřela jsem oči a představovala si..." babička se zarazí.
 "No, a jak to bylo dál", pobizí ji soudce. Babičce ztuhnou rysy na tváři: "Najednou ten spratek dal ruku pryč a zařval 'Apríííl!', ......... tak JSEM HO ZABILA, HAJZLA JEDNOHO!"

A jako lákadlo na příště ještě motto dalšího dílu JOTW:
50% teenagerů vidí svoji buducnost pozitivně. Druhých 50% na drogy nemá peníze.


Těším se na vás, Scary...

Žádné komentáře:

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)