pondělí, listopadu 21, 2005

TOP5 - Jokes of the Week 09


Joke 1
Přijde borec do restaurace a objedná si šneky v ulitách.
Vezme prvního vysrkne ho, druhýho vysrkne, u třetího srká a srká a nic,
tak mrkne dovnitř tou škvírkou a tam stojí šnek celej nahej,
zapřenej nohama a rukama o stěny ulity má vystrčený péro a řve na něho:
"Jóó ty vole kuř kuř!"

Joke 2
Čerstvě vysvěcený kněz má mít svoje první kázání, ale má takovou trému, že skoro nemůže mluvit. Jeho starší kolega mu poradí: "Já si před kázáním vždycky postavím vedle sklenice vody další sklenici s vodkou. A když na kazatelně znervózním, usrknu si vodky a hned to jde líp. Nováček se zařídí podle rady zkušenějšího a postaví si na okraj kazatelny dvě sklenice. Na začátku má skutečně strašnou trému, tak se napije. A pak už to jde bez problémů a on mluví a mluví a mluví. Když se vrátí do zákristie, najde na dveřích lístek: 1. Vodky si jen usrkávej, nelokej ji. 2. Přikázání je deset, ne dvanáct. 3. Apoštolů bylo dvanáct, ne deset. 4. Ježíš byl pomazaný, ne namazaný. 5. Jakub vsedl na svého osla, ne posla. 6. Otec, syn a duch svatý nejsou "fotr", "mladej" a "ten třetí strašák". 7. David Goliáše zabil na první pokus, není tedy vhodné říkat, že mu dal lekci, na kterou Goliáš do smrti nezapomněl. 8. Kámen srazil Davida z jeho oslíka, ne oslíka z jeho Davida. 9 .Svatému křtiteli se neříká "velký téčko". 10 . Ježíš řekl : "Jezte, neb toto jest mé tělo," a nikoliv "Sežerte si mě." 11. Panna Maria není "Marjána, co to nikdy nedělala." 12. Doporučené požehnání před jídlem nezní: "Nakonec Japonec, díky Ti za ten dlabanec, ó Bože." 13. Hříšní se posílají do pekla, ne do prdele. 14. Z kazatelny se chodí po schodech, nejezdí se po zábradlí! 15.Věřícím říká ovečky a ne berani 16. a nakonec máš říct amen a ne šmytec Jinak to bylo na poprvé fajn.

Joke 3
Do nemocnice privezou chlapa s tezce popalenym brichem, doktor ho osetri a dava mu dve tablety viagry. "A to pomuze pane doktore?" "NE, ale aspon se vam na tu popaleninu neprilepi deka.

Joke 4
Přijde pacient k doktorovi: "Pane doktore, co mám dělat, mě každej ignoruje..." "Další prosím..."

Joke 5
Blondýnka si v letadle sedne k oknu, za chvilku k ní přijde fešný chlapík a povídá:
- Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje
Blondynka: - Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám ... tak neotravuj!
Chlapik pokrčí rameny a prohodí: No tak si s tím Boeingem startuj sama ty píčo...

Další vtipy zase v pondělí ;-)

Žádné komentáře:

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)