středa, srpna 17, 2005

Hra na phone za dvacku?

Otevřete si libovolný časopis, najděte si první reklamu na hry pro mobilní telefony, podívejte se na cenu. Smím-li hádat, tak se ceny her pohybují daleko za hranicí padesáti korun. Navíc v absolutní většině případů se jedná o opravdu nudné a graficky nijak vyspělé kousky. Teď si představte, že byste mohli zaplatit jen dvacku, a to za slušně hratelné a po grafické stránce pěkné hry. Pěkná představa, že ;-).


Jestli jsem vás teď alespoň trochu navnadil na tuhle fakt výhondou koupi, tak šup na Redboss.cz, já vám doporučím tyto tituly:

Cavern Diamond - Docela slušná logická hra, která vás zabaví minimálně na několik hodin dějepisu, jak zmiňuji na konci své krátké recenze na serveru redboss.cz.


MoonBase - Klon PC hry MoonBase One, předchůdce všech strategií na mobily. Doporučuji přinejmenším vyzkoušet, za tu cenu to stojí a navíc si myslím, že vás to na chvíli chytne.


Tanks-n-Chops - Výborná hra, musíte se prostřílet nepřátelským územím. Hra je plynulá, poměrně dobře hratelná a líbí se mi i grafika.


AirStrike - Máte jedinou stíhačku, ale spustu nepřátel a nepřízní osudu plníte mise zrovna na jejich území. Moje rada: zbavte se nepřátel :-). Tuhle si kupte už jen kvůli tomu, že ji programoval můj kamarád z Redboss developers.Stahujete nelegálně?
Myslím že určitě -kdo ne? :-) Největší důvod u nás všeh bude asi cena her, to chápu. Nevidím ale důvod stahovat hry nelegálně, když je můžeme mít takhle levně a můžeme mít dobrý pocit z toho, že podpoříme právě se rozvíjející odvětví herního průmyslu. Kéžby se podobné slevy objevovaly častěji.

Žádné komentáře:

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)