středa, května 23, 2007

Také rozdávám POZVÁNKY NA JOOST


Co je Joost?


Joost by se dal jednoduše definovat jako "internetová kabelovka 2.0" - je to zdarma, je to beta verze a je to pro všechny. Tedy, prozatím potřebujete pouze pozvánku (kterých mám jako každý betatester nyní neomezeně), rychlé připojení k internetu a dostatečně výkoné PC (doporučenou konfiguraci naleznete na webu Joostu) :-).


Více informací získáte na joost.com. Pozvánku získáte třeba ode mě. Stačí mi napsat mail na scarysek [zavináč] gmail [tečka] com a jako předmět uvést "žádost o pozvánku na joost".


Enjoy ;-)UPDATE:

Kvůli velkému náporu jsem se rozhodl posílat již jen tři pozvánky týdně. Počínaje dneškem vždy první tři žádosti v mailové schránce získají pozvánku, další budu ignorovat. Další kolo bude zase od příštího pondělí.

P.S.: Všechny do dnes došlé pozvánky ještě samozřejmě vyřídím ;-)

UPDATE2:
Tak jsem zjistil, že pozvánku na Joost si už můžete vyřídit sami. Pozvánka na Joost by vám měla dojít obratem, pokud ne, můžete zkusit své štěstí v pondělí.

7 komentářů:

mazlo řekl(a)...

Tak to video na http://www.joost.com/whatsjoost.html je doooost hustý :-D Už si píšu o pozvánku :-D

laky řekl(a)...

dík moc za pozvánku! je to paráda!

Scarysek řekl(a)...

Nemate zac :-) jen bacha na FUP ;-)

Anonymní řekl(a)...

Taky díky!

Anonymní řekl(a)...

Poprosim o pozvanku na JOOST.
rsmolko@centrum.sk
Vopred dakujem.

Anonymní řekl(a)...

mozem ta poprosit o pozvanku?dik.
lukas.kacurek@gmail.com

Scarysek řekl(a)...

jak jsem psal - jen pokud pošlete mail, viz. článek.

jinak vcera jsem vyridil posledních 20 pozvánek na JOOST, ted uz musi byt vas mail mezi prvnimi tremi, co prijdou kazde pondeli.

zajímavosti (15) internet (14) web (11) srandičky (9) užitečné (9) zdarma (8) šetření (8) vodafone (7) software (6) sw (6) live (5) microsoft (5) opera (5) programy (5) sms půjčka (5) demence (4) peníze (4) pozvánky (4) recenze (4) videa (4) doporučuji (3) google (3) joost (3) messenger (3) no comment (3) o2 (3) sms (3) soutěž (3) sranda (3) telefon (3) vtipy (3) aplikace (2) en (2) fotky (2) im (2) mbank (2) názory (2) pf (2) pobavilo (2) prohlížeče (2) sms zdarma (2) televize (2) čas (2) bing (1) doctor who (1) filmy (1) gizmosms (1) grafika (1) hudba (1) icq (1) ie (1) j2me (1) jagg (1) java (1) joox (1) joox.net (1) jyxo (1) kalendář (1) letní kino pardubice (1) linknuj hack (1) linkuj (1) logotype (1) minimo (1) mozilla (1) mp3 (1) mtv (1) odkazy (1) operační systémy (1) pepsi (1) picasa (1) proč (1) překlad (1) qip (1) rada (1) rainlendar (1) reference (1) shipito (1) skydrive (1) spam (1) stahování (1) symbian (1) titulky (1) voip (1) volný (1) webdesign (1)